თინათინ ანდღულაძე 2023 წლიდან ISET-ის კვლევითი ინსტიტუტის უმცროსი მკვლევარია მაკროეკონომიკური პოლიტიკის მიმართულებით. თინათინი ISET-ის საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტია, Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში კი ტრირის უნივერსიტეტში სწავლობდა.
ISET-ის კვლევით ინსტიტუტში მუშაობის პარალელურად, თინათინი არის ლექტორის თანაშემწე ISET-ის საბაკალავრო პროგრამის კურსებზე „ფული და საბანკო საქმე" და „საერთაშორისო ვაჭრობა". 2023 წელს თინათინმა სტაჟირება გაიარა თიბისი ბანკის მაკროფინანსური ანალიზის დეპარტამენტში. იგი იყო ტოპ სპიკერი და 2018 წლის ეროვნული დებატების ტურნირის გამარჯვებული.

Tinatin Andghuladze joined ISET Policy Institute’s Macroeconomic Policy Research team in September 2023, where she currently holds the position of a junior researcher. At the same time, Anna is a student at the International School of Economics at TSU (ISET) BA program in economics and has participated in an Erasmus + exchange program at the University of Trier.
In addition to her research role, Tinatin is an undergraduate teaching assistant in the Money and Banking and International Trade course at ISET. In 2023, Tinatin interned at the Macro-financial Analysis Department at TBC. She was recognized as a top speaker and was also the winner of the 2018 National Debate Tournament.